top of page
minimal sürme serisi

HI-FINITY

proje nef reserve

mimar emre arolat architecture

Hi-Finity Sürme Sistemi'nin ultra ince tasarımı hafif, şık ve zarif bir görünüm ile büyük şeffaf yüzeyler oluşturur. Bu tamamen şeffaf ve erişilebilir sürme kapı, kesintisiz şekilde evin iç kısmını dışarıya uzatır. Minimal görsel yan hatlara rağmen, sistemin yüksek mukavemeti Hi-Finity’nin 500 kilograma varan büyük camları taşımasına imkan tanır. Bununla birlikte yüksek enerji performansı ve minimalist görünümün birleşimi, bu ürünü düşük enerji tüketimli modern mimarlık için en iyi çözüm kılar.

1. UYGULAMA ALANLARI

Ticari binalar ve konutlar, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, havaalanları, kamusal alanlar, eğitim ve sağlık binaları gibi birçok yapıda gerek estetik gerek fonksiyonel ihtiyaçların karşılanmasında kullanılmaktadır.

2. TEKNİK ÖZELLİKLER

Hi-Fiinity Sistemi özel ve tamamen gizli motoru sayesinde bir düğme ile otomatik olarak açılıp kapanabilir. Sistem aynı zamanda ev otomasyon sistemine entegre edilebilir. Yüksek performanslı motor 350 kg’a kadar kapasitesi ile kullanım sırasında optimum kolaylığı garanti eden güvenilir bir çözümdür. Alüminyum profiller duvarların içine entegre edilerek cam yüzeyler zeminden tavana kadar uzanır ve böylece iç ve dış mekan minimal bir şekilde birleştirilir.

HI -FINITYminimal sürme serisi

3. KALİTE VE GARANTİ

Reynaers System 10 Yıl Garanti, ISO 9001:2008, Qualicoat, Qualanod, Minergie Modul

bottom of page